microfit cihazı - adana estetik - ameliyatsız estetik - bölgesel incelme

Microfit

Tüm Zamanların En iyisi, Yüz ve Vücut için Tek Cihaz

Tek aletle hem yüz, hem vücut çalışıyoruz. Sarf gideri yok, atım sayısı yok. Geniş kullanım alanları mevcut. Hem estetik, hem tıbbi uygulamalarda yüksek etkinlik mevcut. Kozmetik ürünlerin yüz ve vücuda kullanımını MİCROFİTle yapabiliyoruz. ani bir lifting kremini yüze MİCROFİT le verdiğimizde inanılmaz etkiyi görüyoruz. Acısız, ağrısız, cihazın kullanımı çok pratik...

  • 794458+
    Mutlu
  • 698+
    ÖDÜL
  • 9894+
    OPERATÖR

Microfit'in Hikâyesi

Biz Dr. Balta şirketinin kurucuları olarak 2000 yılından beri medikal estetik uygulamalar, beslenme ve zayıflama alanında çalışmaktayız. Bu zaman içerisinde karşılaştığımız pek çok vaka farklı beklentiler zaman içerisinde bize de pek çok öğretiler sağladı. Yıllar içerisinde çok cihaz aldık, bunları farklı alanlarda kullandık, bu cihazların atışlarını, sarf giderlerine çok ödemeler yaptık. Yüzde kullandığımız cihazı bedende kullanamadık, yeni bir tane aldık. Sonuç olarak: ‘Biz ne istiyoruz? Bize gelenler ne istiyor?’ gibi pek çok soruya bir cevap aradık

Sorun: Kan dolaşımının azalması, kasların zayıflaması ve gücünü kaybetmesi, fibrin, elastin, kollejenin azalması

Çözüm : Mikro Akım

Biz konusunda uzman mühendis arkadaşlarla iki yıllık bir çalışma sonrasında MİCROFİT’ i yarattık. Gerekli tüm onay ve belgelerini aldık. En optimal etki, en kolay ve ergonomik kullanım, en düşük maliyet. İki yıl boyunca yaklaşık 2000 hastayı Adana – Mersin – Gaziantep’ te dört klinikte test ettik. % 96 memnuniyet sonuçlarını bizzat gözledik.

Tek aletle hem yüz, hem vücut çalışıyoruz. Sarf gideri yok, atım sayısı yok. Geniş kullanım alanları mevcut. Hem estetik, hem tıbbi uygulamalarda yüksek etkinlik mevcut. Kozmetik ürünlerin yüz ve vücuda kullanımını MİCROFİTle yapabiliyoruz. Yani bir lifting kremini yüze MİCROFİT le verdiğimizde inanılmaz etki görüyoruz. Acısız, ağrısız, cihazın kullanımı çok pratik ve kolay. Elemanlara kolaylıkla öğretebiliyoruz. Uzman eleman sorunu yaşamıyoruz. Spor yapmayı sevmeyen Türk insanına spor yaptırıyor, kan ve lenf dolaşımını hızlandırıyor, onların zayıflamasını sağlıyoruz. Gevşemiş dokuları sıkılaştırıp daha diri ve genç yüzler, bedenler yaratıyoruz. Klinikte yaptığımız diğer uygulamaların etkinliğini artırarak kişilerin memnuniyetini en üst düzeye çıkarıyoruz.

Aldığımız bu kadar iyi sonuçlar bize bu cihazı diğer merkezlere de sunmamız gerektiğini düşündürdü. Bu nedenle 2016 yılında Türkiye’ nin ticari Başkenti İstanbul’ da bir ofis açtık. Ve cihazımızla birlikte Avusturya ve Fransa’ dan getirdiğimiz kozmetik ürünlerle birlikte satışa sunduk. İşte bizim hikâyemiz!

Microfit Nedir?, Nasıl Çalışır?

MİCROFİT cihazı, micro galvanik akımın kasları çalıştırması esasına göre üretilmiş bir cihazdır. Mikro akım uygulaması ilk olarak yüz felci tedavisi için keşfedilmiştir. Daha sonra fizik tedavi amacıyla ağrı kontrolü, yara iyileştirmesini hızlandırmak için kullanılmıştır. Yapılan bu uygulamalar sırasında estetik sonuçları tespit edilerek bu yönde gelişmelerini tamamlamıştır.

MİCROFİT cihazında elektrik akımı farklı dalga boylarında kullanılarak kaslarda izometrik kasılmalar yaratır. Bu kasılmalar sırasında kas dokusunun enerji ihtiyacı için gerekli olan ATP’ ler o bölgedeki yağ dokusundan sağlanmaktadır. Yani bölgesel yağların yakılıp, kaybı sağlanmaktadır. Uygulama alanındaki kas aktiviteleri, aynı zamanda etkili bası tedavisi hem kan, hem lenf dolaşımını hızlandırır. Sonuç olarak hem yağlar azalır, hem de sellülit görüntüsü kaybolur.

Oluşan izometrik kasılmalar, o bölgede cildin sıkılığını sağlayan fibrin, elastin ve kollejen üretimini de artırır. Sonuç olarak alttaki kas sıkılaşıp, toparlanırken kas üstü deri altı dokusu da sıkılaşır. Bu da MİCROFİT cihazının hem yüzde sarkmaların tedavisinde, hem de vücutta sıkılaştırıcı amaçlı kullanımını sağlar.

MİCROFİT cihazında 40 – 45 dk. süren seanslar ağrısızdır, dinlendiricidir. Haftada 2 istenirse 3 uygulanabilir. Bir bölge için önerilen seans sayısı en az 12’ dir. İlk seanstan itibaren lifting etkisi, sıkılaşma, daralma, pürüzsüzleştirici etki gözlenir. İlerleyen seanslar uygulamanın etkinliğini, devamlılığını ve kalıcığını sağlar. Özellikle spor yapmayı sevmeyen kişiler için spor yapılmış gibi etki sağlanır.

Fizik tedavi alanında da yüksek etkinliği olan MİCROFİT cihazı hekimlerin tedavi amacıyla da tek başına veya kombine tedavilerle birlikte kullanımına olanak sağlar.