Dr. Balta Klinik

Coolsculpting Nedir?

Tek seansta kalıcı olarak yağ hücrelerinden kalıcı olarak kurtulmak mümkün! Coolsculpting ile spor ve diyetle çok zor eriyen bölgelerdeki yağ hücrelerinden yaklaşık 45 dakikalık bir seansla kurtulabilirsiniz. FDA onaylı olan sğuk lipoliz uygulaması (Coolsculpting), bölgesel yağ fazlalığı olan bölgeyi bir başlık ile içine alarak dondurma prensibine dayanır. Dondurulan yağ hücreleri kontrollü olarak parçalanır ve o bölgedeki yağ hücreleri kalıcı olarak yok edilir.

Gıdı Bölgesi Uygulama

 

Gıdı bölgesi yağ hücrelerinin özellikle fiziksel olarak yakılamadığı ve en göz önünde olan bölgedir. Bu bölgeye özel başlığı ile yapılan uygulama sonucunda coolsculpting ile yüksek başarı elde edilmektedir. Ve ilk seanstan itibaren erime ve yağ hücrelerinde gözle görülür azalma başlamaktadır.

 

Göbek ve Bel Bölgesi

 

Coolsculpting uygulamasının ilk seanstan itibaren en net sonuç verdiği bölge göbek ve bel çevresidir. Özellikle erimeyen ve inatçı yağlar için bölgeye uygulanacak 35-45 dakikalık seansla bölgede ciddi incelme ve yağ hücrelerinde ciddi azalma olur. Coolsculpting özel teknolojisi ile sadece yağ hücrelerini hedef aldığı için etkili ve kalıcı bir incelme sağlar. Bu bölgede yıkılan yağ hücreleri vücut tarafından metabolize edilerek doğal olarak yok edilir.

 

 

Dr. Balta Klinik

Kol Bölgesi Uygulama

Kol bölgesindeki sarkmaya sebep olan yağ hücreleri en zor eriyen bölgelerden biridir.Yine bu bölgeye özel başlığı ile tek seansta bu bölgedeki yağlardan ve sarkmadan kurutulabilirsiniz.

Kalça ve Bacaklar

 

Kalça ve basen bölgesindeki yağlarda kaynaklı kötü görüntüyü coolsculpting ile tek seansta yok edebilirsiniz. Bu bölgedeki yağ hücreleri kilo vermiş kişilerde de sarkmaya sebep olmaktadır, yine coolsculpting ile bu bölgedeki sarkmaların da önüne geçebilirsiniz

 

Erkeklerde Meme Küçültme
Alınan kilolar erkeklerde meme/göğüs bölgesinde yağ birikimine dolayısıyla büyüme ve sarkmaya sebep olur. Coolsculpting bölgeye özel başlığı ile bu sarkma ve büyümeyi tek seansta düzeltmeye başlar.

 

 

Whatsapp