Dr. Balta Klinik

Harmonyca

Bu çift etkili,enjekte edilebilir üründür.Bu ürün;  hem dolgu etkisi ile çene ve yanak bölgesinde dolgunluk yaratır, hemde içindeki calciumhydroxyapatit ile lifting etki oluşturur.

HArmonyCa™'  bir biyo-uyarıcıdır, yani;  yeni doku büyümesini uyarır ve cildin doğal olarak kendi hacmini üretmesine yardımcı olur. Çapraz bağlı HA, cildin anında yükselmesini sağlayarak çizgileri ve kırışıklıkları dolgunlaştırırken, CaHa yüzü yeniden yapılandırmak, gençleştirmek ve sıkılaştırmak için ciltte kollajen üretimini uyarır. Bu, HArmonyCa™'cildi toparlar ve  cildin genel kalitesini ve görünümünü zaman içinde iyileştirmeye yardımcı olur.

HArmonyCa™, yaşlanmayla ilişkili yüz yapısının kaybından endişe duyan kişiler ve ayrıca yüz oranlarının, çizgilerinin ve kırışıklıklarının uzun vadeli iyileşmesinden faydalanmak isteyenler için uygun olabilir.

Dr. Balta Klinik

HArmonyCa™'nın temel avantajları:

Kaldırma ve lifting etkili sonuçlar sağlar. Yüzü yeniden yapılandırmak, gençleştirmek ve sıkılaştırmak için ciltteki kollajen üretimini canlandıran biyostimülatör yapıdadır.
Harmonyca, cilt kalitesini artıran ve lifting etkisi sağlayan hyaluronik asit ile kalsiyum hidroksiapatit birleşimi  bir üründür.

Harmonyca ile iki farklı etki gözlenir. İlk etkisi içeriğindeki hyaluronik asit molekülleri sayesinde dolgunlaştırma ve  lifting etkisidir. İkinci etkisi ise içerdiği CaHa ( kalsiyum hidroksiapatit) küreciklerinin fibroblastları uyarıp kollajen ve elastin sentezini arttırmasıdır. Böylece  lifting ve cilt kalitesinde  artış sağlar.

Whatsapp